Blog v současnosti obsahuje 169 designů a 122 popisků.

Nostalgy...

3. června 2014 v 14:49 |  Updates
Tak jsem sem po dlouhé době opět zavítala.
Blog se změnil a není to co dříve, takže to už pravděpodobně už není ani nic pro mě, ale přece jen je tu dost práce a času, který jsem tomuhle věnovala.
Asi i projdu seznam designů, jestli jsou všechny stále funkční, i když návštěvnost je nula nula nic oproti tomu, co bylo kdysi. :-D To mě též donutilo přemýšlet, zda není má tvorba už dávno rozkradená, já doufám, že ne.
Též přemýšlím, jestli má cenu to tady znovu rozjet, grafika a já už jsou prostě neodlučitelné věci, ale netuším, co je teď v poptávce, a předpokládám, že o mou tvorbu už asi nebude takový velký zájem, když je návštěvnost tak nízká.
Budu ráda, když se se mnou podělíte o novinky, případně vaše názory a návrhy, co s blogem dál.
Byla bych ráda za podporu v jakékoliv formě, abych mohla blog znovu rozjet.

Edit: Tak jsem prošla seznam všech designů, popisků a oddělovačů a opravila chyby/nefunkční odkazy. Teď by mělo být všechno v pořádku, no ale teda zabralo to nějakou tu chvíli. :-D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Míša, grafická královna nebo jak jsem si říkala | 23. srpna 2016 v 23:39 | Reagovat

Ahoj, nevím jestli na mě ještě pamatuješ. :) Jeden čas jsme byly online nejlepší kamarádky. Ani už nevím, proč jsme přestaly být, ale občas nostalgicky koukám sem http://perfect-gpx.blog.cz a je mi líto, že jsem většinu svých blogů vymazala. Ale možná je to dobře. Taky si skoro už ani nepamatuju adresy, a to jsem je psala tolikrát.
Snad se ti daří! :)
Byly to časy! :)
M.

2 Keyt | E-mail | 24. září 2016 v 0:33 | Reagovat

[1]: Ahoj, dnes jsem na blog zavítala omylem - překlikem, a zrovna jsem si všimla komentáře... To asi nebude náhoda... :)
Mně bylo líto to celé smazat po tom, co jsem nad tím strávila tolik času, i když sem už nikdo nechodí.
Ano, to byly časy... :)
Snad se ti také daří...
K.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.